بسم الله الرحمن الرحیم 

سلامٌ علیکم خدمت همراهان گرامی

دوستان گرامی بنده حقیر تصمیم دارم این دمدمه های عید 1399و از همه مهمتر ولادت باسعادت امیرالمومنین امام علی علیه‌السلام دل یک عده از بچه های یتیم بی سرپرست و یا بد سرپرست ایرانی را که لباسی برای پوشیدن ندارند و یا اسبابازی برای بازی کردن را با کمک شما همراهان گرامی شاد کنم و امیدوارم که استقبال شایسته از این حرکت بنده بکنید.

میدانم که خیلی از ماها وضعیت مالی مناسبی نداریم اما اگه بتونیم هرکدام از ما هزار تومان ویا ده هزار تومان و یا حتی صد هزار تومان، حالا یا بیشتر از این مبالغ و یا مابین این مبالغ، فقط در حد وُسع و توانایی خودمون هم که شده بدون ریا فقط بین من و شما وخدای احد و واحد باشه کمک کنیم والله جای دوری نمیرود و اجر و ثوابش نزد خدا إن شاء اللّه محفوظ است.

همراهان گرامی به یاد داشته باشید بنده حد اکثر تا سه شنبه 1398/12/20 کمک های مالی شما را دریافت خواهم کرد زیرا قصد داریم تا قبل از عید وسایل مورد نیاز این کودکان معصوم را تهیه کرده و به دست آنها برسانیم، خواهشمندم هرچه زودتر و سریعتر اقدام نمایید،امیدوارم پیش خداوند متعال و امام زمان (عج) رو سفید باشیم، دوستانی که میخواهند به کمک هاشون بعدها ادامه بدهند ممنون میشوم که با شماره 09334190431 در تماس باشند. 

بانک ملی به نام: محمدرضا زارع 

شماره کارت: 7258 5745 9974 6037 

شماره حساب: 0357500124005 

منتظر کمک های مالی خیرخواهانه شما عزیزان هستیم. 

بیایید باهم لبخند را بر لبانشان باز گردانیم..

,گرامی ,های ,بنده ,هزار ,شماره ,و یا ,همراهان گرامی ,از این ,هزار تومان ,های مالی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

همسفران نمایندگی کرج مشاور و مدرس مالیاتی avinaA افشاگر طالب شهادت بهارانه3 یادگیری الکترونیک (E-Learning) minurayanet جگونه یک مدرسه شاد داشته باشیم ؟ توفایل سرودۀ انتظار